Producenci

Poznaj bliżej producentów, z którymi współpracujemy.

Hydro-Vacuum S.A.

Hydro-Vacuum S.A. to dynamicznie rozwijający się lider branży produkcji pomp w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Firma posiada swój własny dział badawczo-rozwojowy, w którym zatrudnia najlepszych pracowników naukowo – technicznych oraz skupia się na pozyskiwaniu nowych rynków zarówno geograficznych jak i branżowych.

Odbiorcami produktów Hydro-Vacuum S.A. są firmy z krajów Europy Zachodniej jak również z rynków wschodnich, w szczególności z Ukrainy gdzie firma posiada swoją spółkę, Białorusi, Kazachstanu, Rosji, a także rynków dalekiego wschodu w szczególności Indonezji, Singapuru, Wietnamu. W tym ostatnim kraju spółka posiada oficjalne przedstawicielstwo. Firma wyróżnia się nowymi, innowacyjnymi pompami, w których często stosowane są rozwiązania konstrukcyjne opatentowane w Polsce i Europie. 

Grundfos

Grundfos to światowy lider w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp oraz pionier w ustanawianiu trendów w technologii wody. Firma ta szczyci się tworzeniem technologii przyjaznych dla naszej planety i przyczynianiem się do globalnego zrównoważonego rozwoju oraz poprawianiu jakości życia ludzi.

Grundfos jest wiodącym na świecie producentem pomp do zastosowania w poborze, uzdatnianiu oraz dystrybucji wody. Pompy Grundfos można znaleźć w zastosowaniach przemysłowych na całym świecie. Firma dostarcza kompletne rozwiązania  od domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej a także opracowuje bardzo wydajne systemy HVAC w ścisłej współpracy z klientami OEM.

LFP - Leszczyńska Fabryka Pomp

Leszczyńska Fabryka Pomp to firma z 145-letnią tradycją. Bycie krajowym liderem w produkcji pomp i systemów pompowych zawdzięcza przede wszystkim stosowaniu najnowocześniejszych standardów technologii, wiedzy wysoko wykwalifiowanych pracowników oraz sile swojej marki. LFP Sp. z o.o. szczyci się także czołową pozycją jako najnowocześniejszy producent komponentów żeliwnych na świecie.  

EBARA Corp.

EBARA jest jednym z największych producentów pomp na całym świecie. Firma ta zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na wysokowydajne i niezawodne pompy do instalacji związanych z wodą, takich jak instalacje odsalania i stacje pomp wspomagających, oraz instalacji związanych z energią, takich jak elektrownie naftowe i gazowe. W odpowiedzi na wymagania przemysłu EBARA produkuje wysokowydajne i wysoce niezawodne pompy stosując wiele technologii.

Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do uzdatniania wody, ścieków, systemów nawadniających i odwadniających oraz systemów wentylacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pomp oraz osiągniętym sukcesom Ebara jest liderem w opracowywaniu energooszczędnych pomp, które pomagają zmniejszyć zużycie energii w przemyśle. To firma społecznie odpowiedzialna i przyjazna środowisku. 

MEPROZET sp. z o.o.

Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o. jest prawnym następcą przedsiębiorstwa państwowego działającego od roku 1945, które wielokrotnie zmieniało później swoją nazwę.

 Potrzeby ochrony środowiska idą w parze z rozwojem firmy. MEPROZET sp. z o.o. posiada własne biuro konstrukcyjne, ktore przy pełnym wykorzystaniu technik komputerowych prowadzi prace rozwojowe.

Nowoczesna stacja prób o dużych możliwościach pomiarowych ułatwia firmie badania prototypów pomp. Potrzeby produkcyjne zabezpiecza własna zmodernizowana odlewnia żeliwa oraz uniwersalny park maszynowy do obróbki mechanicznej. Obejmuje on pionowe i poziome centra obróbcze, automaty tokarskie oraz wyważarki. Dzięki bardzo dobrej organizacji stanowisk montażu pomp i innych wyrobów możliwia jest produkcja seryjna i jednostkowa. MEPROZET Sp. z o.o. gwarantuje wysoką jakość produktów.

KSB Polska Sp. z o.o.

Założony w 1871 roku w Frankenthal, (Niemcy) koncern KSB jest reprezentowany przez przedstawicielstwa handlowe, zakłady produkcyjne oraz centra serwisowe na wszystkich kontynentach. KSB to koncern z ponad 140 letnim doświadczeniem, który od samego początku swojej działalności stawiał na innowacyjność i najwyższą jakość. 

Asortyment produkcji obejmuje bardzo szeroki zakres zastosowań – poczynając od niewielkich pomp dla domów jednorodzinnych i biurowców, poprzez agregaty przeciwpożarowe, pompy dla wodociągów i kanalizacji oraz różnorodnych instalacji przemysłowych, a kończąc na ogromnych agregatach pompowych dla elektrowni atomowych. Kierunek działań i doskonały punkt odniesienia stanowią zasady zrównoważonego rozwoju, do których koncern zalicza m.in. normy dotyczące jakości, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. 

 

 

Wilo Polska Sp. z o.o.

Wilo Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Wilo SE z siedzibą w Dortmundzie, jednego z największych na świecie producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i do zastosowań komunalnych, który działa na rynku od 147 lat. Firma, której historia sięga 5-ciu pokoleń rodziny Opländer, posiada 60 oddziałów w Europie, Azji, Ameryce i Afryce oraz 14 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce.

Firma Wilo Polska Sp. z o.o., będąca synonimem niemieckiej jakości, innowacji i tradycji inżynierskiej potwierdziła swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce zajmując wielokrotnie wysokie miejsca w różnych rankingach biznesowych. Została doceniona m.in. w rankingu Diamenty Forbesa 2011 oraz 2012, plasując się na najwyższej pozycji wśród firm ze swojej branży. Ambicją firmy jest tworzenie produktów, które oferują użytkownikom coś więcej niż tylko wydajność i ekonomiczność. Firma Wilo tworzy nowatorskie rozwiązania systemowe, które powstają z inspiracji nowoczesnymi technologiami, innowacyjnymi zastosowaniami i które pozwalają na integrację w kompletny system.

 

Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o.

Jako jeden z wiodących producentów pomp, Sulzer zapewnia szeroki asortyment rozwiązań inżynieryjnych, konfigurowanych i standardowych, a także niezbędny sprzęt pomocniczy. Słynie z najnowocześniejszych produktów i rozwiązań o niezawodnych osiągach i wydajności. 

Sulzer jest globalnym dostawcą rozwiązań w dziedzinie oczyszczania i transportu ścieków, z kompletną ofertą takich produktów jak pompy, mieszadła, systemy napowietrzania, dmuchaw i urządzeń kontrolno-pomiarowych, oraz pakietu usług dodatkowych. To światowy lider w inżynierii płynów posiadający sieć ponad 180 zakładów produkcyjnych i usługowych w około 50 krajach na całym świecie. Sieć produkcji i serwisu Sulzer łączy w sobie zalety globalnej firmy z elastycznością lokalnego partnera

Flygt

Firma Flygt, założona w Szwecji w 1901 roku, jest pomysłodawcą elektrycznej pompy głębinowej. Dziś klienci Flygt mają dostęp do pełnej gamy produktów i rozwiązań do przemieszczania wody i ścieków, a także do zaawansowanego sprzętu do monitorowania i kontroli w celu optymalizacji wydajności i efektywności energetycznej.
Pompy i mieszarki Flygt są idealne do wszystkiego, od najtrudniejszych zastosowań w ściekach, wodzie deszczowej, ściekach, RAS i WAS, po lekko zanieczyszczoną wodę i zastosowania w czystej wodzie. 
Firma Flygt by Xylem jest jednym ze światowych liderów producentów nowoczesnych pomp zatapialnych. Pompy Flygt cieszą się uznaniem profesjonalistów wielu sektorów przemysłu. Pompy Flygt słyną z innowacyjnej technologii, niezawodności, wydajności i wysokiej jakości wykonania, co gwarantuje ich wytrzymałość. Pompy ściekowe marki FLYGT to uznane i niepodważalnie cenione pompy ściekowe dostępne na polskim rynku od kilkudziesięciu lat.

METALCHEM-WARSZAWA S.A.

METALCHEM-WARSZAWA. METALCHEM S.A. powstała pod koniec lat 80-tych i jej działalność jest kontynuacją fabryki powstałej w 1926. Przełomowym momentem dla firmy było nawiązanie ścisłej kooperacji i fińska firmą SARLIN od której przejęto technologię budowy do ścieków pomp zatapialnych. Własne konstrukcje firmy, w technologii SARLINA przerodziły się w typoszereg pomp do surowych ścieków komunalnych o najwyższych standardach na rynku. 

Pompy stały się podstawą do rozwoju konstrukcji gotowych przepompowni ścieków dedykowanych do indywidualnych parametrów w punktach sieci kanalizacyjnej odbiorcy. Wyroby METALCHEM-u Warszawa posiadają atesty i deklaracje zgodności z dopuszczeniem do stosowania w budownictwie. Podstawową działalnością firmy jest produkcja zatapialnych pomp do ścieków oraz przepompowni ścieków i wód deszczowych. Zajmują się również urządzeniami do mieszania ścieków i ich napowietrzania, układami sterowania przepompowni i monitoringu: przepompowni ścieków, stacji uzdatniania wody i podnoszenia ciśnienia.

 

Wilo Salmson France

Producent Wilo jest tez właścicielem producenta pomp - Salmson, którego produkty możemy dostarczyć jako zamienniki o identycznych parametrach technicznych i wymiarach.

Wilo Salmson France SAS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji pomp oraz systemów pompowych i jest w tym zakresie wiodącą marką w segmencie rynku budowlanego we Francji. Firma z siedzibą w Chatou łączy dwie flagowe marki Grupy, Salmson i Wilo.

Salmson to innowacyjna a zarazem odpowiedzialna firma. Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko to ich flagowe wartości. Rozwiązania Salmson znajdują zastosowanie w trzech głównych obszarach: zaopatrzenie w wodę, ogrzewanie i klimatyzacja oraz drenaż - ścieki. Ich najlepsze produkty to wysokowydajne pompy do ogrzewania, klimatyzacji i ciepłej wody użytkowej, pompy głębinowe, linie zestawów zaopatrzających w wodę gospodarstwa domowe, stosowane w ochronie przeciwpożarowej oraz produkty nawadniające i do zarządzania wodą deszczową.

TOP